0 (44) 332-22-12
0 (44) 592-46-53

График работы

Пн – Птн: с 9:00 – 19:00
Сб: с 10:00 – 15:00


Каталог » Українською мовою » Ремонт кавових апаратів у Києві

0 товаров

Срочное оформление загранпаспорта:
www.zagranpassport.net.ua

 » Вход
Українською мовою Ремонт кавових апаратів у Києві
Ремонт кавових апаратів у КиєвіУвеличитьМи вирішимо будь-яку проблему пов'язану з вашим кавовим апаратом. Наші досвідчені майстри мають більш ніж 8-річний досвід роботи на ринку кавоварок і кавомашин. Політика нашої майстерні передбачає індивідуальний підхід до кожного клієнта - а це означає високий рівень професіоналізму при ремонті та відновленні кавових апаратів. При необхідності наш майстер може виїхати в будь-який зручний для Вас час та місце.

Викликати майстра можна за тел. 8 (044) 332-22-12

Ми надаємо наступні види робіт та послуг:

* Ремонтт та відновлення кавоварок і кавомашин з наступним обслуговуванням
* Очищуємо від накипу та промиваємо кавові аппаратои, регулюємо якість приготування кави

* Заміна або ремонт кавомолки
* Допомога підключення та налаштування як для побутових, так і для професійних кавових апаратів (підключення до водопроводу, електропостачання)


Наш сервісний центр здійснює Ремонт кавомашин, наступних марок: Gaggia, Jura, Saeco, Spidem, Markus, Solis, Siemens, Bosch, Nuova Simonelli, Franke, Krups, De Longhi, Siemens, Astoria, Aurora, Azkoyen, Bezzera, Brasilia, Carimali, Cimbali, Conti, Elektra, Expobar, Faema, Fiorenzato CS, Futurmat, Gaggia Spagna, Grimac, Italcrem, Mairali, Marcfi-ancas, Marzocco, Pavoni, Reneka, San Marco, Scala, Spaziale, Unic, Vfa, Vibiemme, Visacrem, Wega . .
І Ремонт кавомашин багатьох інших марокЗдати кавоварку або кавомашину можна за адресою: вул. Льва Толстого 1 оф 5, код 16

тел. 332-22-12


Українською мовою Ремонт кавових апаратів у Києві
Интернет-магазин. 2008