0 (44) 332-22-12
0 (44) 592-46-53

График работы

Пн – Птн: с 9:00 – 19:00
Сб: с 10:00 – 15:00


Каталог » Українською мовою » Комп'ютерна допомога у Києві

0 товаров

Срочное оформление загранпаспорта:
www.zagranpassport.net.ua

 » Вход
Українською мовою Комп'ютерна допомога у Києві
Комп'ютерна допомога у КиєвіУвеличитьКомп'ютерна техніка давно вже стала невід'ємною частиною нашого повсякденного життя. Комп'ютер необхідний в офісі і вдома, для роботи і розваг. Але поряд з прогресом, постійним збільшення потужності сучасних комп'ютерів, розширенням їх можливостей і сфер застосування з'явилася і потреба у фахівцях, які мають досвід і навички в таких сферах як ремонт комп'ютерів, ремонт ноутбуків, настройка комп'ютерів, налаштування програм, встановлення Windows.


Викликати МАЙСТРА: 8 (044) 332-22-12


Ремонт комп'ютерів на дому, комп'ютерна допомога вимагають наявності кваліфікованих фахівців, чиї знання та досвід відповідають вимогам сучасного ринку. Наша компанія пропонує свої послуги з ремонту комп'ютерів, ремонту ноутбуків, налаштування програм і всі види комп'ютерної допомоги вже більше п'яти років.

Ремонт комп'ютера в нашої компанії - це швидкий і гарантований спосіб вирішення проблем!Усі наші фахівці проходять суворий відбір і комплексне тестування на знання сучасної комп'ютерної техніки та IT технологій. Усі майстри маю досвід роботи у сфері послуг з ремонту комп'ютерів, налаштування комп'ютерів, ремонту ноутбуків. Всі фахівці нашого колективу є не лише справжніми професіоналами в області послуг, пов'язаних з ремонтом комп'ютерів та комп'ютерної допомоги, але й справжніми фанатами своєї справи.

На всі послуги - ремонт комп'ютерів, налаштування комп'ютерів, ремонт ноутбуків - надається гарантія. Нашим постійним клієнтам ми пропонуємо збільшений термін гарантії.

Ми гарантуємо нашим клієнтам тільки якісний ремонт комп'ютерів та комп'ютерну допомогу, ввічливість та уважне ставлення і професійну допомогу в будь-якій ситуації.

Прайс лист на послуги комп'ютерної допомоги

Найменування послуги з ремонту комп'ютера

Грн.

1

Виклик майстра з ремонту комп'ютером

80

2

Встановлення драйверів для коректной роботи комп'ютера

від 20

3

Встановлення Windows без драйверів

від 100

4

Встановлення комп'ютерних програм

від 20

5

Налаштування BIOS

від 50

6

Підключення принтера, сканера до комп'ютера

від 25

7

Видалення комп'ютерных вірусів

від 25

8

Встановлення і налаштування Macintosh ( MAC OS X ), Linux

від 290

На всі види робіт дається гарантія 1 місяць

 

Термінова комп'ютерна допомога, абонентське обслуговування та ремонт комп'ютерів а також компютерних мереж у Києві - послуги, якими доводиться користуватися організаціям і приватним особам досить часто. Якщо ви придбали комп'ютер або ноутбук, але не можете встановити Windows або іншу операційну систему, зверніться до нас, і фахівці нашої компанії допоможуть вам встановити потрібне програмне забезпечення, налаштувати мультимедійні програми (перегляд відео, фотографій, прослуховування музики) а також налаштують комп'ютерне робоче місце під ключ! Якщо ви вирішили підключитися до Інтернету, але не знаєте якого провайдера вибрати, або як правильно встановити потрібні драйвера? Ми допоможемо Вам вирішити цю проблему. Наші майстри підключать інтернет, допоможуть правильно налаштувати електронну пошту, встановлять програми для більш швидкої роботи в Інтернеті! Якщо ваш комп'ютер став працювати гірше, став довільно перезавантажуватись, або перестав працювати зовсім із-за вірусів -  наша компанія допоможемо вилікувати ваш комп'ютер від вірусів і перенести всі важливі дані очищені від компютерних інфекцій! Якщо віруси або збій системи пошкодили важливу для вас інформацію, ми пропонуємо відновлення даних самими сучасними і надійними методами. Якщо у Вашої організації немає системного адміністратора, але разово залучати майстрів не вигідно і не зручно? Скористайтеся абонентським обслуговуванням компютером вашої організації, і Ви отримаєте: своєчасний сервіс, якість послуг, що впевненість в роботі!


Українською мовою Комп'ютерна допомога у Києві
Интернет-магазин. 2008