0 (44) 332-22-12
0 (44) 592-46-53

График работы

Пн – Птн: с 9:00 – 19:00
Сб: с 10:00 – 15:00


Каталог » Українською мовою » Ремонт цифрових фотоапаратів у Києві

0 товаров

Срочное оформление загранпаспорта:
www.zagranpassport.net.ua

 » Вход
Українською мовою Ремонт цифрових фотоапаратів у Києві
Ремонт цифрових фотоапаратів у КиєвіУвеличитьРемонт цифрових фотоапаратів
Ремонт фотоапаратів, об'єктивів, фотоспалахів.

Ремонт фотоапаратів на сучасному технічному рівні - явище в нашій країні дуже рідкісне. Наш сервісний центр існує з 2002 року. Ми ремонтуємо цифрові фотоапарати та об'єктиви Canon, Sony, Nikon, Contax, Hensel, Metz, Minolta, Nikon, Pentax, Praktica, Yashica, Casio, Leica, Fuji та інші марки

Сервіс-Центр пропонує широкий спектр послуг з після гарантійного обслуговування фототехніки: ремонт цифрових компактних, дзеркальних фотоапаратів, ремонт об'єктивів і фото спалахів.

Перелік деяких послуг з ремонту цифових фотоапаратів:

     * Ремонт об'єктивів.
     * Заміна екранів (дисплеїв).
     * Ремонт роз'ємів живлення, Compact Flash, Memory Stick і т.д..
     * Технічне обслуговування.
     * Ремонт спалахів
     * Заміна ПЗЗ матриць.
     * Прошивка.
     * Ремонт після потрапляння води чи іншої рідини


Звертайтеся за тел: 8 (044) 332-22-12

Ремонт фотоапаратів та іншої фототехніки.

Наш сервісний центр ремонтує цифрові фотоапарати  всіх відомих брендів: Canon, Nikon, Sony, Fujifilm, Casio, Kodak, Olympus, Ergo, Pentax, Samsung, Leica, Ufo, Panasonic.

Якщо у вас немає можливості привезти до нас в сервіс свою техніку - ви можете скористатися послугами кур'єра. Ця послуга коштує 25 грн.

Основні переваги нашого фотосервісу:

Майстри нашої компанії намагаються відремонтувати, а не поміняти несправні запчастини. Це значно зменшує вартість ремонту фотоапарата.


Завдяки нашій тісній співпраці з офіційними постачальниками запчастин - ціни у нас мінімальні, тому що немає посередників як у більшості фірм з ремонту фотоапаратів.

Якщо для ремонту фототехніки не потрібна заміна деталей - то ремонт здійснюється в терміни 1-3 дні. Іноді принісши фотоапарат в ремонт вранці - вже ввечері його можна забрати. Якщо необхідна заміна дисплея або матриці в фотоапарат або іншої запчастини то ремонт може тривати до тижня.Основні несправності фотоапаратів та фототехніки:
  Поломка об'єктива.


  У більшості випадків при поломці об'єктива фотоапарата він не виїжджає або не заїжджає, не відкриваються шторки або не працює фокус. В цьому випадку можуть з'явиться написи на дисплеї: "Lens Eror", "Zoom Error", "Помилка об'єктива", або ж просто чутно скрежит в області об'єктива. Більшість поломок фототехніки трапляється через механічний вплив (удар чи падіння), проникнення вологи або піску всередину фотоапарата.

Так само можуть з'являтись горизонтальні смуги на фотографіях та на екрані. Таке буває при поломці затвора. В основному таку поломку вдається усунути без заміни об'єктива, просто зробивши його ремонт.


  Поломка дисплея.

Основні прояви розбитого дисплея:
1) дисплей розбитий і видно тріщини,
2) дисплей чорний і не реагує на вмікання / вимикання фотоапарата,
3) дисплей дуже темний, картинку ледве видно.
У першому випадку відновити дисплей неможливо і його потрібно замінювати. У другому та третьому випадку можна спробувати відновити екран, але попередньо необхідно зробити діагностику.


  Фотоапарат не вмикається.

У разі коли фотоапарат не вмикається причин може бути дуже багато, і без попередньої діагностики сказати терміни і вартість ремонту дуже складно.
 

Спалах спрацьовує, але фотографії «пересвічені» або «недосвічені».

Часто таке характерно при зносі лампочки. У середньому, лампочка під вбудованої спалаху розрахована на 2-3 тисячі імпульсів, у виносних спалах - на 5 тисяч.

Здати фотоапарат або Фотооб'єкти можна за адресою: вул. Льва Толстого 1 оф 5, код 16

Телефонуйте оп тел. 332-22-12


Українською мовою Ремонт цифрових фотоапаратів у Києві
Интернет-магазин. 2008