0 (44) 332-22-12
0 (44) 592-46-53

График работы

Пн – Птн: с 9:00 – 19:00
Сб: с 10:00 – 15:00


Каталог » Українською мовою » Ремонт ноутбуків у Києві

0 товаров

Срочное оформление загранпаспорта:
www.zagranpassport.net.ua

 » Вход
Українською мовою Ремонт ноутбуків у Києві
Ремонт ноутбуків у КиєвіУвеличитьЗ питань ремонту ноутбуків у Києві звертайтеся за тел: 332-22-12
 

Про наш сервіс з ремонту ноутбуків:

Наш сервісний центр здійснює терміновий ремонт і модернізацію ноутбуків Sony, IBM, Toshiba, Dell, HP-Compaq, Asus, Lenovo, Acer, Apple, Fujitsu-Siemens, LG, Samsung та ін марок. Ремонт ноутбуків будь-якого рівня складності ми виконуємо на високопрофесійному обладнанні.
У нас працюють
високодосвідчені інженери, які давно займаються відновленням ноутбуків. Ми готові в найкоротший термін і на професійному рівні усунути будь-які проблеми, що виникають при роботі з ноутбуками.

У числі інших, ми виконуємо складний ремонт материнських плат ноутбуків, що робить вартість ремонту значно нижче, ніж повна заміна материнської плати, тому що материнська плата найчастіше складає половину вартості ноутбука, також ми здійснюємо ремонт і заміну матриці для ноутбука, заміну клавіатури на ноутбуці, ремонт блоку живлення в ноутбуці або заміна блоків живлення, пересадка мостів, перепайка відеокарт.

Якщо несправність неможливо відремонтувати без заміни деталі, то на складі завжди є запчастини до ноутбуків для того, щоб нашим клієнтам не доводилося довго чекати завершення ремонту.
У найскладніших варіантах, коли деталь рідкісна, і її немає в наявності на момент звернення - у нас добре розвинена оперативна система замовлення і доставки.

Наші правила:

1. На будь-який вироблений нами ремонт ноутбука надається гарантія.

2. Ми не беремо передоплату за ремонт ноутбука та діагностику. Після проведення діагностики (її вартість 95 грн в разі відмови від подальшого ремонту та безкоштовна при проведенні ремонту в нашій фірмі), наш спеціаліст телефонуе Вам і повідомляє причини поломки і вартість усунення. При згоді на ремонт ноутбука в нашому сервісному центрі, ми приступаємо до виконання, а діагностика стає БЕЗКОШТОВНОЮ.

3. При повторному зверненні в наш сервісний центр, або якщо Ви рекомендуєте нас своїм друзям, на суму ремонту Ви одержуєте значні знижки.

4. Ми цінуємо добре ставлення наших клієнтів, тому для них завжди наші фахівці проведуть телефонні консультації з будь-яких питань, що стосуються ремонту або придбання ноутбука.


Послуги з ремонту ноутбуків:

     * Ремонт ноутбуків Toshiba, SONY, Dell, Apple, HP, IBM, Compaq, Roverbook, Fujitsu, Gateway, Asus, Mitac, Samsung і інших;
     * Терміновий ремонт ноутбуків;
     * Ремонт та заміна матриць ноутбуків (ремонт або заміна інвертера, заміна лампи підсвічування екрана, ремонт або заміна шлейфа матриці);
     * Ремонт материнських плат ноутбуків;
     * Ремонт відеокарти (заміна чипсета, ребоулінг, осідання і ін)
     * Ремонт внутрішнього блоку живлення ноутбука;
     * Встановлення жорстких дисків будь-якої ємності (дані з комп'ютера Замовника зберігаються);
     * Установка CD-ROM, DVD-ROM на ноутбуки;
     * Установка модулів пам'яті на ноутбуки;
     * Зняття забутих паролів;
     * Модернізація ноутбуків;
     * Будь-який апгрейд ноутбуків;
     * Професійна русифікація ноутбуків різних марок;
     * Налагодження та перевстановлення Windows і антівіррусних програмПерекладіть ВАШІ ПРОБЛЕМИ В НАДІЙНІ і грамотні РУКИ СПЕЦІАЛІСТІВ нашого сервісного ЦЕНТРУ!

УВАГА: Наш сервіс також надає послуги з модернізації ноутбуків будь-якої складності. У нас можливі такі види модерніаціі ноутбуків як:збільшення оперативної пам'яті,встановлення кращого процесора,заміна відеоадаптерів, приводів запису, ремонт корпусів, тощо. У нас найбільший вибір pcmcia пристроїв для ноутбуків: факсмодеми, мережеві карти, CDROM, Bluetooth, WiFi и др.

Здати ноутбук на ремонт можна за адресою: вул. Льва Толстого 1, оф.5, код 16

Телефонуйте за тел. 332-22-12


Найпоширеніші поломки в ноутбуках

1. Бовтається гніздо живлення

Треба негайно вимкнути ноутбук з електричної мережі та не включати його до заміни. Через нього проходять досить великі струми, поганий контакт може призвести до вигоряння елементів плати навколо гнізда, а в багатьох випадках до виходу з ладу материнської плати. Вартість ремонту при заміні системної плати може доходити до половини вартості ноутбука, в той час як ремонт із заміною гнізда живлення, якщо це зроблено вчасно, звичайно відноситься до легкого ремонту.

2. Потрапила рідина на клавіатуру

Негайно вимкнути ноутбук і витягти акумулятор. Потім покласти клавіатурою вниз і залишити його сохнути. У такому випадку є ймовірність, що волога не потрапить всередину ноутбука через отвори між клавішами, а саму клавіатуру можна буде в сервісі зняти і прочистити від окису. Якщо ж не виконати описані вище дії, то через тиждень-два, ноутбук швидше за все, перестане працювати.
Дії у випадку, якщо рідиною залиті інші частини ноутбука, аналогічні вищеописані. Потрібно його знеструмити (відключити від мережі + витягти акумулятор) і дати висохнути. Після потрапляння рідини в ноутбук-чим швидше його принесете в сервіс-центр тим дешевше і простіше буде ремонт.

3. Проблеми із записом / читання компакт-дисків
Зазвичай це пов'язано з потемніння оптики в приводі (заради здешевлення зараз виробники замість скляних, ставлять пластикові лінзи). Лікується заміною приводу.

4. Перезавантажується ноутбук
Проблеми з програмним забезпечення або з ланцюгами живлення. Інколи це викликано перегрівом процесора. Рекомендується відключити ноутбук і принести в сервіс на діагностику.

5. Вимикається ноутбук
Частіше за все це пов'язано з перегрівом. Рідше з проблемами програмного забезпечення. Не рекомендується використовувати ноутбук, тому що перегрів гарантовано призводить до виходу з ладу основних компонентів плати. Як правило, виникає з причини виходу з ладу системи охолодження (кулера).

6. Немає зображення чи ледве видно
Вийшла з ладу лампа підсвічування, інвертор або блок високої напруги. Іноді графічний чіп не дає керуючі напруги.

7. Ноутбук включається але немає зображення (не горить екран)

У цьому випадку можливі кілька варіантів:

а) перетерся або відійшов шлейф, який  з'єднує материнську плату з матрицею ноутбука. У такому випадку ремонт буде коштувати від 200 грн, в залежності від моделі.

б) Вийшла з ладу відеокарта. Відновлення відеочіпа можливо але не у всіх випадках. Якщо відеокарту ноутбука відновити неможливо то її необхідно замінити. Це коштує від 100 уе. Останнім часом все частіше зустрічаються моделі ноутбуків в яких замінити відеокарту просто неможливо. Тоді необхідна заміна материнської плати.

в) Згорів інвертор, який керує підсвіткою зображення на екрані.Такий ремонт коштує від 250 гр.

г) Вийшла з ладу матриця. Заміна матриці в ноутбуці потягне за собою фінансові витрати в розмірі від 150 уе.

 

 

У разі коли Ваш ноутбук не підлягає ремонту або вартість ремонту занадто висока
- завжди можете здати його на запчастини. Приймаються будь-які марки в будь-якому стані і з будь-якими поломками. Щоб оцінити вартість зламаного ноутбука потрібно принести його до нас в сервіс. Майстер подивиться в якому стані комплектуючі і подзвонить Вам для узгодження ціни.

Завжди краще отримати хоча б 500 грн за неробочий ноутбук ніж просто викидати його або зберігати десятиріччями у шафах.


Українською мовою Ремонт ноутбуків у Києві
Интернет-магазин. 2008