0 (44) 332-22-12
0 (44) 592-46-53

График работы

Пн – Птн: с 9:00 – 19:00
Сб: с 10:00 – 15:00


Каталог » Интересно знать » Використання пірометрів на виробництві

0 товаров

Срочное оформление загранпаспорта:
www.zagranpassport.net.ua

 » Вход
Використання пірометрів на виробництві

Пірометр – прилад, який призначений для вимірювання температури непрозорих тіл безконтактним способом за їхнім випроміненням в оптичному діапазоні спектра. Такі термометри функціонують за принципом використання залежності випромінювання тіла від його температури.
    Пірометри активно використовуються, коли виникає необхідність виміряти температуру тіла, що знаходиться у діапазоні від 300˚С до 6000˚С і вище. Особливо  це стосується температури зірок. Оптичний пірометр функціонує за принципом порівняння випромінювання хвилі тіла на певній довжині і спеціальної лампи, яскравість якої шляхом зміни значення струму можна регулювати. На одну площину проектують зображення тіла й нитки лампи. Підбираючи потрібне значення струму в лампі, користувач приладу досягає однакової яскравості отримуваних зображень. За показником напруги, що прикладена до лампи, знаходять температуру тіла.
    Безконтактний пірометр інфрачервоний використовують у найрізноманітніших галузях промисловості, зокрема у металургійній, харчовій, електротехнічній, виробництві пластмас, скла та інших сферах, в яких вимірювання температури тіла контактним способом є неможливим.
За допомогою інфрачервоних термометрів у технологічних процесах можна поліпшити якість продукції, що виробляється, передбачити аварійні ситуації, а також максимально подовжити термін використання працюючого обладнання. Пірометри активно застосовують для контролю технологічного процесу плавки сталі, чавуну, контролювати хід виготовлення продукції на всіх її етапах.
    Термометр інфрачервоний для максимально ефективного використання передбачає можливість функціонування у таких режимах:
-    Максимальне значення. Пірометр відображає максимальний показник, що був отриманий за допомогою безконтактно пірометра в процесі проведення досліду. Цей режим здебільшого використовується, якщо потрібно знайти точку максимальної температури на тілі особливо великого розміру.
-    Мінімальне значення. Пірометр фіксує мінімальне значення температури, отримане під час проведення дослід. Цей режим обирають, якщо потрібно на тілі великого розміру температуру мінімальну.
-    dIF – показник, що являє собою різницю між максимальним та мінімальним значенням. Цей режим застосовується, коли треба встановити значення перепадів температур тіла, що досліджується

Интернет-магазин. 2008